Kto vymyslel krém Strong Power

Tento diamant v tube (ako ho zvykneme volať) vymysleli dvaja Žilinčania, Roman Kupčák a Richard Zavadil. Ako bývalí profesionálni športovci zažívali množstvo zrazení a úrazov, preto mali po ruke vždy nejaký krém, ktorý by ich zbavil bolestí, prípadne zrýchlil regeneráciu. Nakoľko žiaden krém na trhu nespĺňal ich požiadavky, rozhodli sa vytvoriť vlastnú verziu. Cieľ bol pragmatický: pomôcť ľuďom s bežnými problémami nielen pohybového aparátu.

Ako teda vznikol prvý krém? “Pekné slnečné ráno sme sa rozhodli variť guláš a na miesto toho sme namiešali krém 😂. Recept sme si našťastie zapamätali. Trochu srandy musí byť, nie? My sme totiž stále vysmiaty :D.”, podotkol Richard.

Ale teraz vážne: Príprava a testovanie krému trvalo 2 roky, kým sme dostali všetky povolenia a registrácie, že krém spĺňa všetky parametre. Od 2014 do konca roka 2016 krém podliehal testovaniu a prvým reakciám od ľudí aby sme získali recenzie a názory.

“Čiže dokopy 4 roky práce a skúšania, kým sme oficiálne pustili krém do sveta. Od 2017 sme sa začali predávať oficiálne na Slovenskom trhu,“ doplnil Roman Kupčák.

Spartan-race-Strongpower-masaz-noh

Kde sa vyrába Strong Power

Krém bol vymyslený na Slovensku ale vyrába sa v závode ALPA v Českej republike. Majitelia totiž hľadali výnimočného partnera, ktorý má tradíciu a kvalitu. ALPA ich požiadavky maximálne splnila a podľa ich slov majú u nich záruku, že krém bude vždy kvalitné namiešaný.

Maximálna kapacita výroby je 27.000 ks denne pri trojzmennej prevádzke. V hale, kde sa plní Strong Power, sa plnia aj iné produkty, preto by majitelia firmy radi v blízkej budúcnosti vystavali novú výrobnú halu a plniacu linku len pre tento ich krém.

V skratke o majiteľoch

Richard Zavadil je bývalý športovec, ktorý je plný dobrej nálady, elánu a nápadov. Má perfektnú manželku a dve deti, s ktorými vedú aktívny život. Vo firme má na starosti vybavovanie objednávok, logistickú časť maloobchodu a starostlivosť o zákazníkov.

Roman Kupčák je večne usmiaty, šťastne ženatý muž a so svojou úžasnou manželkou trávi všetok voľný čas aktívne (najmä pri športe). V minulosti bol totiž profesionálny športovec, bol zápasník v K-1 a thajskom boxe, no pravidelne ste ho mohli stretnúť aj na hodinách krasokorčuľovania, hokeja, atletike, či karate. Vo firme Strong Power má na starosti obchodnú časť pre B2B nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

strongpower-majitelia-richard-zavadil-roman-kupcak